Template - Citadelo

O nás

Viete ako rozmýšľa útočník? My áno. Citadelo je dom plný etických hackerov na vašej strane. Myslíme ako útočník, no nezneužívame to. Naopak, našim hlavným cieľom je odhaliť zraniteľnosť bez napáchania škôd. Pre našich klientov pripravujeme simulované útoky už od roku 2006. Pomáhame otestovať ich informačnú bezpečnosť. Podrobte svoje IT prostredie výzve a odhaľte, do akej miery sú vaše citlivé dáta chránené.

Byť lídrom je pre nás samozrejmosťou, etický prístup nevyhnutnou podmienkou a bezpečný IT svet misiou.

Náš tím

Juraj Bednár
Spoluzakladateľ
Snažím sa hackovať všetko- bezpečnosť, podnikanie, telo, život. Môžete ma stretnúť s elektródami na hlave, jesť nejaké šialené veci, programovať smart kontrakty, lámať šifru, ktorú si vymyslel zákazník alebo zakladať ďalšiu firmu.
Tomáš Zaťko
CEO
Hackol som banku, v ktorej máte peniaze. Žiadnu paniku- s platnou zmluvou a s cieľom pomôcť. Prvý program som napísal, keď som mal osem a môj prvý hack bolo odomknutie všetkých levelov PC hry SUPAPLEX. V dvanástich som na programátorskej súťaži MINIPROG stretol Juraja Bednára, s ktorým sme neskôr založili firmu Citadelo. Dnes vediem firmu a tak trochu závidím svojmu pentesterskému tímu. Okrem toho milujem vesmír a japonské čaje.
Martin Leskovjan
CZ Country Manager
Aby sme uspokojili dopyt po našich službách aj v Čechách, v roku 2017 sme založili Citadelo Czech Republic, o ktoré sa starám. Moje právní vzdělání (Karlova univerzita v Praze) a praxe v oblasti IT bezpečnosti a kryptotechnologií (jsem také spoluzakladatel Paralelní Polis) formují moje zaměření na právo informační bezpečnosti, smartkontrakty, blockchainové technologie, ochranu soukromí a pod. Mojou hlavní vášní vedle “krypta” je vodní slalom na divoké vodě.
Martin Hanic
Etický hacker
Svoj prvý program som písal na Didaktiku M, meškal na stužkovú a odpromoval aj napriek nástrahám Gentoo a Battle.net. Keďže kaziť je zábavnejšie ako opravovať, po 15 rokoch strávených v korporáciách, som sa rozhodol prejsť na stranu etických hackerov. Okrem banky, som hackol aj armádne servery ôsmych štátov – našťastie iba v Locked Shields. Mám rád nové technológie, šifrujem čo sa dá a pijem kávu za bitcoiny.
František Uhrecký
Etický hacker
Baví ma zisťovať ako veci fungujú, no ešte viac ma baví donútiť ich, aby robili čo chcem ja. Zaujímam sa o open source technológie, linux, crypto a bezpecnosť mobilných aplikácií. A samozrejme celkovo o ofenzívnu bezpečnosť.
Marek Takáč
Etický hacker
Po viacerých rokoch lepenia a skladania aplikácií v korporácii aj startupe som sa rozhodol aplikácie ďalej len rozbíjať. V poslednej dobe celkom fičím na kryptomenách a vo voľnom čase trieskam na bubny. Ak by ste ma vo voľno čase hľadali, som ten v čiernom s dlhými vlasmi, pravdepodobne na metalovom festivale.
Michal Havrda
Etický hacker
Už ako malý som miloval matematiku, sústredil na ňu svoje štúdium a v dospelosti som sa s ňou dokonca aj oženil. Doslova. Za ženu som si vzal matematičku. Programovať som začal na strednej a moje prvé štyri výplaty padli na môj prvý počítač. Po vysokej jsem skocil do programátorského týmu, kde za 10 rokov mám za sebou dost webových projektů (včetně systému na rozpoznávanie papagájov). Nakoniec som sa pustil do hackovania. Fascinuje ma totiž prekonávať nedostupné horizonty.
Milan Rossa
Etický hacker
Moje hlavní zaměření je na softwarovou bezpečnost, kvalitu a údržbu. Zajímám se o formální metody, chybám odolné systémy, expertní systémy a umělou inteligenci. Profesionální zkušenosti mám v penetračním testování, reverzním inženýrství a exploitaci. Jsem hrdým držitelem Offensive Security Certified Expert (OSCE) Certifikace.
Jakub Novák
Account Manager
Už od detstva som rád vyhľadával nové výzvy, dobrodružstvá a rád som porušoval všetky pravidlá. Rád sledujem trendy a snažím sa ísť s dobou. Aj vďaka tomu som zvolil štúdium na FEI STU – aplikovaná informatika. Po škole sa mi napokon podarilo dôjsť až k obchodu v oblasti IT, kde sa cítim ako doma. Veľmi rád si zašportujem, milujem cestovanie, spoznávanie nových ľudí a ani po rokoch nepohrdnem nočným životom.
Tomáš Horváth
Sales Manager
Teoretické znalosti v oblasti Obchodu a Marketingu som načerpal na Obchodnej Fakulte Ekonomickej Univerzity v Bratislave. Praktické znalosti a know-how v IT som naberal postupne vo viacerých spoločnostiach. Najväčšiu časť tvorila moja rola Key Account Managera v spoločnosti Wincor Nixdorf, kde som mal na starosti viacerých globálnych zákazníkov. Okrem nadšenia pre IT a a svet fintech rád trávim čas na bedmintovom kurte.
Vojtěch Sláma
Business Consultant
Ze studií politologie na FF UK v Praze jsem si odnesl zájem o mezinárodní bezpečnost. Mé již v dětství objevené nadšení z rozebírání a opravování věcí, ať již softwarových či hardwarových, mě pak přivedlo z firmy dodávající automatické systémy pro sdílení kol ve městech, tzv. bike sharing, do oblasti informační bezpečnosti a práce na pozici Business Consultant v českém Citadelo týmu. Považuji se za středně pokročilého geeka se zájmem o Android, IoT, gadgets, cyklistiku a motocykly.
Marek Paták
Project manager
Ako projektový manažér pracujem od roku 2011. Táto práca nie je pre mňa iba náhodné stretnutie v živote, ale jasná voľba, ktorá má v mojej osobnosti opodstatnenie. Moje silné stránky, ako napr. organizovanosť, systematickosť a plánovanie vopred, aktívne prispievajú k úspešnému projektovému manažmentu. Tam, kde ostatní s plánovaním končia, ja začínam. Úspešne tak organizujem celý tím a dohliadam na to, aby všetko fungovalo ako hodinky.
Pavol Škorpík
Marketing manager
Marketingu sa venujem cez 10 rokov. Špecializujem sa na digitálny marketing. Už v 25 som pripravil úspešnú kampaň pre Sony, získal cenu, a ešte niekoľko rokov po tom o tom prednášal. Dnes sa hrdo starám o marketing v Citadelo, pretože verím, že Citadelo je pre vás ten pravý „jednorožec“.
Michaela Gallee
Marketing specialist
Milujem online, učenie je môj životný štýl, učiť druhých moje poslanie. Mám vysokoškolské papiere z chémie, certifikáty z marketingu, v zime jazdím na doske a okuliare v skutočnosti nepotrebujem, no vyzerá to cool.

My v médiách

Článok

Citadelo vstupuje do švajčiarskej skupiny Artmotion

teraz.sk
Zobraziť
Článok

Citadelo mieri do sveta

forbes.cz
Zobraziť
Článok

Do Citadela vstúpil švajčiarský Artmotion

burzovnisvet.cz
Zobraziť

An Ugly Myspace Profile Will Sure Ruin Your Reputation

If you’re planning a stag do in Birmingham, you’d almost have to include some sporting activities.

Discover more

An Ugly Myspace Profile Will Sure Ruin Your Reputation

If you’re planning a stag do in Birmingham, you’d almost have to include some sporting activities.

Discover more