Citadelo se umístilo na 8. místě mezi kyberbezpečnostními firmami v žebříčku FT 1000

Citadelo se umístilo na 8. místě mezi kyberbezpečnostními firmami v žebříčku FT 1000

Společnot Citadelo, která se zabývá etickým hackingem, se v rámci letošního žebříčku Financial Times 1000: Europe´s Fastest Growing Companies, umístila na 8. místě mezi firmami, které se věnují kybernetické bezpečnosti. Stala se tak nejrychleji rostoucí českou firmou v oblasti kybernetické bezpečnosti.

“Máme obrovskou radost z našeho umístění v tomto prestižním žebříčku. Je to výsledek dlouhodobé práce celého našeho týmu. I v dalších letech bychom chtěli náš rychlý růst udržet a současně si chceme zachovat naši firemní kulturu, na kterou jsme hrdí,” vysvětluje Tomáš Zaťko, zakladatel a CEO společnosti Citadelo.

Zatímco v roce 2017 Citadelo dosáhlo obratu 452 557 €, v roce 2020 utržilo 1 556 521 €.

“Navzdory našemu rychlému růstu si i nadále chceme udržet unikátní firemní kulturu. Každého uchazeče o práci v Citadelo proto velmi pečlivě vybíráme a bereme v potaz jak jejich odborné znalosti a zkušenosti, tak i to, jak dokáží zapadnout do našeho týmu. Chceme, aby v naší firmě pracovali lidé, kteří s námi chtějí dále růst,” dodává Zaťko z Citadelo.

Důvodem rychlého růstu byla zejména expanze firmy do regionu DACH a také rostoucí poptávka po IT bezpečnostních službách ze strany klientů.

Kompletní žebříček FT 1000 najdete na tomto odkazu.

O Citadelo

Společnost Citadelo založila v roce 2006 skupina etických hackerů s cílem odhalovat simulovanými útoky zranitelná místa IT infrastruktur. Věnuje se testování bezpečnosti cloudů a aplikací s cílem zvýšit celkovou úroveň informační bezpečnosti v organizacích a společnostech všech druhů a velikosti. Pracuje pro něj 30 expertů. Mezi klienty jsou společnosti patřící do prestižního žebříčku Fortune 500. Obsluhuje klienty z oboru bankovnictví, automobilového průmyslu, médií, financí nebo telekomunikací. Kanceláře má v Praze, Bratislavě a nejnověji také ve švýcarském Zugu.

O autorovi

Citadelo
Citadelo
Citadelo je dům plný etických hackerů na vaší straně. Myslíme jako útočník, avšak nezneužíváme toho. Ba naopak, naším hlavním cílem je odhalit zranitelnost bez napáchaných škod. Pro naše klienty připravujeme simulované útoky již od roku 2006. Pomáháme otestovat jejich informační bezpečnost. Podrobte své IT prostředí výzvě a odhalte, do jaké míry jsou vaše citlivá data chráněna.
Zobrazit více od autora

Podobné blogy